Відновлення ментального здоров’я: у Миколаєві організували арттерапевтичні майстер-класи

10:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві арттерапевтичні майстер-класи 14-го жовтня організували в осередку Благодійного фонду “Голоси дітей”. Мета заходу – допомогти покращити ментальне здоров’я під час повномасштабної війни.

Про це Суспільному розповіла керівниця психологічної програми південного регіону Руслана Мороз.

Зі слів Руслани Мороз, з вересня 2022 року в Миколаєві працює мобільна бригада психологів.

“Бригада психологів виїжджала в райони та громади Миколаївщини. Працювали з дітьми та їх батьками, які є вимушеними переселенцями, які потерпали від наслідків війни. Уже з 2023 року утворився Миколаївський стаціонарний осередок, де працюють 8 психологів”, — каже Руслана Мороз.

Заняття – безкоштовні, розповідає координаторка миколаївського осередку Анастасія Євдокімова.

“У нас є організатор з дозвілля. В принципі щодня у нас відбуваються ігри, де діти можуть просто прийти, між собою поспілкуватись, пограти. Якщо ви долучитесь до Телеграм-каналу, ви побачите, які саме активності відбуваються. Ви зможете записатись на те, що вас цікавить, те, що бажаєте, що до душі. Індивідуальні консультації – за телефоном”, — говорить Анастасія Євдокімова.

Арттерапевтичні майстер-класи, за попереднім записом, 14-го жовтня для дорослих та дітей.

“Ми створювали колаж під назвою: “Як я піклуюсь про своє ментальне здоров’я”. Кожен створював щось своє. Тому що в кожного з нас своє бачення, як ми піклуємось про своє здоров’я. Хтось – через родину, хтось – через яскравість життя”, — розповідає психологиня благодійного фонду “Голоси дітей” Марина Дробишева.

Станом на 14 жовтня 2023 року в Україні налічується 13 осередків фонду, більшість з яких в південних та східних регіонах.