У Зайчевському відновили подачу електроенергії, дачі поки що без світла

14:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Зайчевское
У будинки мешканців селища Зайчевського під Миколаєвом відновлено подачу електроенергії, але дачні товариства поки що без світла через необхідність укласти договори.
Про це у мережі «Фейсбук» повідомив голова Миколаївської РДА Ігор Мухарський.
За його словами, відключення світла у селищі Зайчівське Мішково-Погорелівської громади спровокували передноворічна негода, заледеніння та ожеледиця.
Через значне налипання льоду на електропроводи виникло пошкодження ізоляційного захисту в різних місцях та їхнє замикання. Додатково зафіксовано пошкодження ТП-47. Було також знеструмлено садові товариства, а відсутність на місті відповідальних за обслуговування електромереж ускладнила проблему», - повідомив чиновник.
За його словами, для виявлення всіх осередків пошкоджень та їх усунення аварійним бригадам Обленерго знадобився деякий час, в результаті електропостачання на мережах, що подають, і в житлових будинках було відновлено. А ось для подальшого підключення дачних товариств їм необхідно укласти договори на проведення робіт - голова РДА запропонував на робочому тижні зібратися за "круглим столом" на базі райадміністрації всім разом - керівництву громади, представникам громадськості, спеціалістам Обленерго - конструктивно вирішити проблему.
У неділю, 2 січня, мешканці села Зайчівське Миколаївської області через перебої з електрикою перекрили дорогу М-14.
На місце акції протесту приїхали патрульні, голова райадміністрації, а також працівники «Миколаївобленерго». Останні пообіцяли все відремонтувати, щоби після 15:00 у будинках мешканців з'явилася електрика.
На той момент світла та води у мешканців села не було п'ятий день. 3 січня мешканці збиралися перекрити Баштанське кільце.