У Миколаєві судять чоловіка, який за гроші фотографував військомати

11:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

отказал в аресте документов, суд, Сергей Щербина, новости, полиция, скандал, Центр лечения инфекционных заболеваний, Светлана Федорова, Николаев, Заводский райсуд, обыски в "инфекционке""

У Центральному районному суді м.Миколаєва розпочато судовий розгляд обвинувального акту щодо 47-річного місцевого мешканця за ч.2 ст.111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану), повідомляє пресслужба суду.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється колегією суддів у складі Володимира Лященка, Олександра Чулупа під головування Сергія Медюка.

Відповідно до обвинувального акту, у лютому 2023 року, обвинувачений погодився за грошову винагороду надавати представнику рф інформацію про розташування та переміщення підрозділів ЗС України, об’єктів критичної інфраструктури у м.Миколаєві.

В подальшому, він прибув до Миколаївського обласного ТЦК та СП, де здійснив фото та відеофіксацію розташування будівлі, військовослужбовців, які перебували на території, входів та виходів. Також обвинувачений здійснював фіксацію одного з районних ТЦК та СП у
м.Миколаєві.

Отримані файли він надіслав вищезазначеному представнику рф, за допомогою месенджеру «Telegram», також він надав дані свого банківського рахунку для отримання грошової винагороди.

Обвинувачений у судовому засіданні не визнавав провину та погодився надавати покази в подальшому.

Судом визначено порядок та обсяг дослідження доказів, зокрема, вивчення письмових матеріалів, допит обвинуваченого, після чого суд перейде до дебатів.