У Миколаєві горів ресторан Daily Sport

9:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Яхт-клуб, пожар, ресторан Daily Sports

У Миколаєві вночі 22 січня горів ресторан Daily Sport. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Про це повідомили у Головному управлінні Держслужби надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

Повідомлення про пожежу на цокольному поверсі ресторану Daily Sport, розташованого на вулиці Спортивній, до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС надійшло о 01:53. На місце виїхали відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону та чергова зміна оперативно-координаційного центру.

Після прибуття встановлено, що горить цокольний та третій поверх будівлі загроза розповсюдження пожежі на перший та другий поверхи. Оголошено підвищений номер виклику та направлено відділення 3-ї та 4-ї ДПРЧ 2-го ДПРЗ.

Спільними зусиллями о 03:10 пожежу на площі 300 квадратних метрів локалізовано, о 04:00 ліквідовано, не допущено розповсюдження вогню на приміщення першого та другого поверхів.

Жертв та постраждалих немає.

На місці працювала оперативна група ГУ ДСНС на чолі з тимчасовим виконувачем обов’язків начальника ГУ Миколою Панасенком та опергрупою поліції.

Загалом до гасіння залучалося дев’ять одиниць техніки та 45 рятувальників.

Зазначимо, що ресторан Daily Sport належить голові адміністрації Інгульського району, депутату та голові фракції «Пропозиція» в Миколаївській міськраді Ганні Ременниковій.