Травневий квілінг: квіти та метелики злилися у паперовій веселці

23:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Травень багатий на яскраві свята: День матері, Міжнародний день сім’ї, День вишиванки. Серед тисячі придбаних подарунків, завжди найціннішими залишаються ті, що зроблені власноруч з любов’ю.

11 травня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  відбувся майстер-клас з виготовлення святкової листівки у техніці квілінг “Мереживна філігрань” – при підтримці простору “Вільна”.

Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила для проведення заняття творчий дует майстринь – Жанну Максимову і Ганну Петрик.

“Вишуканий квілінг піддається тільки обраним. Це філігранне мистецтво, що вимагає  багато уваги та зосередженності. Його не можна просто опанувати – тільки закохатись і розчинитися у витонченій красі, – каже керівниця Асоціації Валентина Кривцова. – Наші талановиті панянки із задоволенням погодилися дізнатися про тонкощі техніки квілінгу. Майстрині Жанна та Ганна роздали ученицям необхідні інструменти й матеріали. Робочі місця арт-локації миттєво заполонили барвисті паперові смужки, ніби справжня веселка. Заняття розпочалося з вивчення основних видів елементів квілінгу, адже саме з них народжується композиція: око, півмісяць, крапля, стріла, ріжки, завиток, серце тощо. Після навчання дівчата поринули у копіткий творчий процес. Паперові смужки накручували, згинали, різали, клеїли та надавали необхідних форм. Все залежало від задуму авторок”.

Через деякий час на паперовому тлі картону почали з’являтися квіткові об’ємні силуети. На листівках розкривали свої пелюстки витончені ромашки, гліцинія, космея, волошки та бузок. Серед цієї краси розсипалися грона червоної горобини та мерехтіли барвисті метелики.
Тож мистецтво квілінгу піддалося нашим чарівницям.