Супермаркети після свят виставили нові ціни на популярну “молочку”

11:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Корова, молоко, аграрии, агро, сельское хозяйство

Після свят українські супермаркети оновили ціни на популярні молочні продукти, деякі з них трохи подешевшали, а інші – подорожчали. Як змінилася вартість сметани, кефіру та вершків, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі “Мінфін”.

За часи війни в Україні продукти харчування встигли встановити кілька цінових рекордів. Молочна продукція не стала винятком і стала менш доступною для гаманців покупців.

 

Супермаркет, фото: Знай.ua

Супермаркет, фото: Знай.ua

Так, станом на 8 січня сметана торгової марки “Президент” 15% у середньому коштує 40,26 гривні за 350 грамів. Ще у грудні її можна було придбати за 39,51 гривні. Але водночас сметана “Простоквашино” 20% подешевшала – з 47,00 до 46,88 гривні за 340 грамів.

Ціни на сметану. Фото: скрін Мінфін

Ціни на сметану. Фото: скрін Мінфін

Серед “молочки”, яка подешевшала після свят, виявився і кефір. Продукт торгової марки “Селянський” 2,5% у середньому пропонується по 37,72 гривні за 950 мл. У грудні цінник був на рівні 38,37 гривні.

Ціни на кефір. Фото: скрін Мінфін
Ціни на кефір. Фото: скрін Мінфін

Вершки торгової марки “Простоквашино” 10% наразі продаються в середньому по 22,41 гривні за 200 мл. У грудні продукт був дешевшим – 22,23 гривні.

Ціни на вершки. Фото: скрін Мінфін