Шість десантних кораблів Росії вирушили у Чорне море “для навчань”

18:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Черное море, РФ, Украина, море, БДК, корабли, десант, война, конфликт, учения, Чорне море, РФ, Україна, море, ВДК, кораблі, десант, війна, конфлікт, навчання

Шість великих десантних кораблів військово-морського флоту Росії вирушили із Середземного моря до Чорного, щоб взяти участь у навчаннях. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міноборони РФ.

 – Загін великих десантних кораблів (ВДК) військово-морського Флоту Росії почав проходження проток Босфор і Дарданелли. Кораблі здійснюють плановий перехід із Середземного в Чорне море, де візьмуть участь у військово-морських навчаннях, – ідеться у повідомленні.

Як зазначили, екіпажі кораблів «Корольов», «Мінськ» і «Калінінград» наразі перебувають у протоці Дарданелли, а ВДК «Петро Моргунов», «Георгій Побідоносець» та «Оленєгірський гірник» пройдуть чорноморськими протоками протягом наступної доби.

20 січня Міноборони Росії повідомило про початок серії маневрів військово-морського флоту за участю понад 140 кораблів та суден, а також понад 10 тис. військових. Навчання охоплять акваторії морів, які прилягають до російської території, а також оперативно важливі райони Світового океану. Окремі навчання відбудуться в акваторіях Середземного, Північного, Охотського морів, у північно-східній частині Атлантичного океану та у Тихому океані, зазначили в Міноборони РФ.