Росіяни імітують суттєве нарощування сил у Запорізькій області

16:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Россия, война, военный, РФ, армия, солдаты

Командування зс рф продовжує здійснювати заходи спрямовані на створення уявлення щодо суттєвого нарощування своїх сил та засобів на південному напрямку. Про це повідомляє ZPRZ.CITY з посиланням на інформацією, отриманою від осередків мережі руху опору на території тимчасово окупованої Запорізької області.

Слід зауважити, що дані заходи мають комплексний характер, оскільки здійснюються на рівні демонстраційних дій із залученням ОВТ та суттєвого нарощення активності окупаційних сил в медіапросторі ТОТ. Зокрема, спостерігається розосередження навколо Мелітополя таборів для підготовки мобілізованих громадян рф, з облаштуванням необхідної матеріально-навчальної бази та залученням необхідних зразків ОВТ.

Водночас ключові канали поширення інформації на території тимчасово окупованої Запорізької області наповнюються наративами щодо успішного проведення чергового етапу бойового злагодження мобілізованих військовослужбовців та подальшого формування нових або доукомплектування діючих підрозділів зс рф, які надалі будуть застосовані для проведення наступальних операцій на південному напрямку.

Наряду із цим, активно поширюється меседж про те, що контрнаступальна операція Сил оборони на Запорізькому напрямку стане фатальним кроком з боку вищого військово-політичного керівництва України.

Центр національного спротиву закликає місцеве населення на ТОТ не піддаватися маніпуляціям ворога та продовжувати інформувати сили оборони України про пересування та розміщення ОВТ (озброєння та військова техніка) та особового складу ворога.

Раніше повідомлялося, що в тимчасово окупованому Мелітополі вагнерівці вербують місцевих мешканців на штурм Бахмута. Судячи з таких повідомлень, справи з гарматним м’ясом на росії зараз йдуть дуже погано. Воно й зрозуміло: відео з мобілізованими, які на чомусь світ стоїть клянуть своє начальство, набирають мільйони переглядів у соцмережах.