Росія витратила понад половину своїх запасів ракет

11:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В росіян лишилось не більше 45% від того запасу ракет, який був до початку війни. Особливі проблеми спостерігаються із високоточною зброєю.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю РБК-Україна, пише “Суспільне”.

“За нашими підрахунками, в них залишилося не більше 45% від тих ракет, які були до початку війни”, — зазначив він.

За словами посадовця, найбільші проблеми в РФ спостерігаються із ракетами “Калібр” та “Іскандер”.

“Особливо складна в них ситуація з “Іскандерами”. Там взагалі залишилося приблизно 20% від того, що було, а може, навіть і менше. Складна ситуація з тими ж “Калібрами”, це досить ефективна ракета, але їхня кількість не така велика. Через те вони використовують ці X-22 та С-300 в наземному варіанті. Але ці запаси вичерпуються”, — пояснив представник ГУР.

Загалом Росія відчуває проблеми з усіма видами високоточної зброї. Відтак РФ застосовує для ударів по українських містах реактивні системи залпового вогню.

“За всіма нормативними документами вони повинні мати 30% резерву, а його за деякими видами ракет уже майже немає. Наприклад, за тими ж “Іскандерами”. Тому вони будуть використовувати інші засоби ураження. Вони зараз активно використовують “Ураган”, “Смерч” – це те, що дозволяє здійснювати обстріл на короткі дистанції, на 70-80, максимум до 100 кілометрів”, — зазначив Скібіцький.