рф перейшла до нового сценарію – ядерна катастрофа загрожує всій Європі

7:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

НАЕК «Енергоатом» закликає ООН, МАГАТЕ і всю світову спільноту вжити усіх можливих заходів для направлення безпекової місії на Запорізьку АЕС із подальшою її демілітаризацією та виведенням озброєних російських військових зі станції й усієї прилеглої території. Про це повідомляє Укрінформ.

У компанії впевнені, що російська федерація може реалізувати свій план із перетворення ЗАЕС на військову базу ядерних терористів. Цьому, зокрема, сприяють активні дії представників «росатома», які перебувають на станції та координують програму з відрізання ЗАЕС від енергосистеми України за допомогою артилерійських обстрілів всіх ліній зв’язку АЕС.

Українська розвідка підтвердила інформацію, що російська армія замінувала енергоблоки Запорізької атомної електростанції.

“МАГАТЕ не контролює і ООН, і всі структури не контролюють ситуацію в Запорізькій атомній електростанції. Більше того проведені та оприлюднені міжнародні розслідування, де чітко показано, як росіяни завозять зброю, техніку і вибухівку на територію енергоблоків. Є підтверджена інформація про замінування енергоблоків російськими окупаційними військами Запорізької атомної станції в Енергодарі”, – представник пресслужби Головного управління розвідки Андрій Юсов.