Працівники ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” займаються зміцненням позицій на береговій насосній станції

8:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Працівники ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” займаються зміцненням позицій на береговій насосній станції, яка є важливим елементом інфраструктури.
Берегова насосна станція відповідає за постачання циркуляційної води, необхідної для роботи генераторного обладнання та охолодження рухомих механізмів, таких як насоси та холодильні установки станції.
Внаслідок підриву Каховської ГЕС, здійсненого агресором рф, виникла загроза збільшення рівня води на береговій насосній станції. Наразі рівень води збільшився на 1 метр від фіксованого, за яким тривалий час фахівці станції проводять спостереження. Щоб запобігти подальшому підйому води вздовж схилу станції, фахівці ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” встановили захисний бар’єр з мішків, заповнених піском і піщано-гравійною сумішшю.
У зв’язку з цією небезпекою, насосна станція повністю відключена від електропостачання для недопущення коротких замикань на устаткуванні станції. Крім того, для оперативного реагування на будь-яке збільшення рівня води було залучено додатковий персонал, який цілодобово моніторить складну ситуацію і готовий прийняти відповідні заходи за необхідності.