Миколаївський художній музей імені В.В. Верещагіна запрошує своїх друзів на виставку української ікони

15:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 До сьогоднішньої музейної колекції входять твори, що збирались в різних регіонах України протягом ХVII – XX століть. Ці пам’ятники дозволяють простежити шляхи розвитку українського іконопису, побачити багатство стилів та напрямів народної творчості і національну своєрідність української ікони, витоки якої сягають глибини століть.
З давніх-давен ікону називали “Біблією для неграмотних”, “живописним Євангелієм”, “безмовною проповіддю”, « Віконцями у рай». На виставці ви зможете побачити низку пам’яток, які досить повно представляють народну течію в українському іконописі. Крім старовинних ікон до уваги глядачів представлені картини сучасних художників християнської тематики. Християнське мистецтво надихає людей, пропонує нові перспективи та погляди на світ навколо нас. Це дозволяє побачити життя по-іншому, а може стати потужною силою для особистих і соціальних перетворень.
Якщо ви, друзі, бажаєте урізноманітнити своє духовне життя, відпочити душею, ця виставка – добрий помічник вам. Християнське мистецтво надихає людей, пропонує нові перспективи та погляди на світ навколо нас. Це дозволяє побачити життя по-іншому, а може стати потужною силою для особистих і соціальних перетворень.
Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна – завжди на хвилі мистецтва, що зберігає вічні цінності.