Миколаїв відвідав мер Таллінна Михайло Кілварт

12:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У п’ятницю, 10 листопада, до Миколаєва з робочим візитом прибула делегація на чолі з міським головою м. Таллінн Михайлом Кілвартом.

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

До складу делегації увійшли радник Талліннського міського голови Ерккі-Ало Кірде, народний депутат України Арсеній Пушкаренко та голова благодійного фонду «BGV», депутат Житомирської обласної ради Поліна Алдошина.

У рамках візиту відбулася зустріч із начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та його заступником Миколою Мариновим, а також заступником начальника Миколаївської районної військової адміністрації Рамілем Агабековим.

Насамперед Віталій Кім подякував гостям за переданий на потреби цивільного населення Миколаївщини генератор потужністю 30 кВт, який стане в нагоді у разі тривалих відключень електроенергії.

Також начальник ОВА розповів членам делегації про поточну гуманітарну ситуацію в місті та області, рівень зруйнованої та пошкодженої інфраструктури, проведення освітнього процесу, невідкладні потреби цивільного населення.

Зі свого боку Михайло Кілварт запевнив, що їхній візит до Миколаєва підтверджує готовність і надалі продовжувати партнерство з регіоном та надавати всебічну підтримку з метою забезпечення гуманітарних потреб населення.

«Ми готові до залучення додаткових ресурсів та партнерів для того, щоб підвищити якість життя на Миколаївщині. Тому для ефективної співпраці наші зусилля потрібно об’єднувати», – додав міський голова Таллінна.