Мародери з ОПЗЖ крадуть на відновленні України: ЗМІ розкрили масштабні афери Столара та Абрамовича у Харкові

23:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Взятка, деньги, коррупция

Скандальний сепаратист Вадим Столар разом зі своїм колишнім однопартійцем із ОПЗЖ Ігорем Абрамовичем займаються масштабною схемою розкрадання бюджету Харківщини. При цьому обшуки правоохоронців та кримінальні справи щодо них є фікцією, адже їх прикриває голова більшості в Парламенті Давид Арахамія.

Організація НОН-СТОП провела розслідування та з’ясувала, як проросійські політики розкрадають бюджет під час війни. Виявилося, що чоловік сестри Абрамовича Дмитро Пальчонков володіє фіктивною компанією “Палмаз Груп”, через яку Абрамович-Столар лобіюють отримання держзамовлень у Харківській області. Сама фірма не має ні співробітників, ні техніки до виконання будь-яких робіт. Але це не завадило їй виграти 36 тендерів на поновлення Харківщини, загальна сума яких 92 млн грн. З них 21 договір на суму 74 млн грн був підписаний з департаментом капбудівництва ХОВА, 12 договорів – з департаментом ЖКГ на 11,5 млн грн, 2 договори – з Роганською ОТО на 5 млн грн та 1 договір на 1,1 млн – з КП Харківської міськради. Як кажуть журналісти, більша частина робіт за договорами не виконуватиметься.

Майже всі перераховані гроші прямують до конвертаційних центрів, а потім уже виводяться Столару-Абрамовичу. Компанія для цього і створена, шоб відмивати гроші за співпраці харківських заступників мера Віталія Мірошника та Сергія Кузміна, а також тестя Абрамовича, заступника голови департаменту ЖКГ Семена Сироти та його колеги Олексія Богача. Все відбувається за покровительства друга Столара-Абрамовича Давида Арахамії, який забезпечує захист афери на рівні центральної влади. Журналісти зазначають, що у 2022 році, у розпал повномасштабної війни, прибуток компанії через непрозорі тендери склав 145 млн.

Розслідувачі прямо говорять, що нещодавні обшуки СБУ у Столара за фактом співпраці з росією були фіктивними. Столар дійсно працює на Росії і він прямо винен у тому, що окупанти напали на Україну, але правоохоронці продовжують заплющувати на це очі через шкурні домовленості. При цьому сам Столар є фігурантом реєстру “Зрадників України”, який створили незалежні журналісти. Також ЗМІ вкотре розкритикували і псевдоблагодійність проросійського політика. За їхніми словами, прикриваючись нібито благодійними поїздками до Харкова та Херсона, він після повернення з Монако просто проводить зустрічі з чиновниками на місцях, захищаючи свої інтереси.

Нахабна крадіжка Столара-Абрамовича триватиме й надалі, адже правоохоронці все ще заплющують очі на їхні злочини. Вкотре сподіваємось на те, що у владі нарешті зрозуміють: допомагати проросійським політикам красти на відновленні країни – це злочин, який неможливо виправдати перед українцями.

-Абрамовича Давида Арахамии, который обеспечивает защиту аферы на уровне центральной власти. Журналисты отмечают, что в 2022 году, в разгар полномасштабной войны прибыль компании через непрозрачные тендера составила 145 млн.

Расследователи прямо говорят, недавние обыски СБУ у Столара по факту сотрудничества с россией были фиктивными. Столар действительно работает на рф и он прямо виновен в том, что оккупанты напали на Украину, но правоохранители продолжают закрывать на это глаза из-за шкурных договоренностей. При этом сам Столар также является фигурантом реестра “Предателей Украины”, который создали независимые журналисты. Также СМИ в очередной раз раскритиковали и псевдоблаготворительность пророссийского политика. По их словам, прикрываясь якобы благотворительными поездками в Харьков и Херсон он после возвращения из Монако просто проводит встречи с чиновниками на местах, защищая свои интересы.

Наглое воровство Столара-Абрамовича будет продолжаться и дальше, ведь правоохранители все еще закрывают глаза на их преступления. В очередной раз надеемся на то, что во власти наконец-то поймут − помогать пророссийским политикам воровать на восстановлении страны это преступление, которое невозможно оправдать перед украинцами.