Курортний сезон 2023: заявок на розмінування пляжів Коблева не надходило

11:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Koblevo Freedom Fest, Коблево, фестиваль, пляж, море в Николаеве, Николаевская область, туристический магнит (с) Фото - А. Рубанская, Вечерний Николаев

У ДСНС станом на кінець травня не надходило заявок на дослідження прибережної зони Коблева на предмет мін.

Про це у понеділок, 29 травня, під час брифінгу повідомив заступник начальника відділу гуманітарного розмінування Юрій Слющенко, передає кореспондент «Новин-N».

– До нас таких заявок не надходило, але відкривати пляжі чи ні – за це відповідають не рятувальники, – сказав він.

Як відомо, рішення про відкриття пляжів ухвалює відповідна комісія міста чи області.

Як повідомлялося раніше, в Одесі пообіцяли частково відкрити доступ до пляжів, стане можливим навіть купання в морі. Оприлюднений наказ Одеської РВА визначає комплекс заходів, при виконанні яких буде надано можливість доступу для відвідування громадянами окремих пляжних зон, для оздоровлення з можливістю купання в морі, у межах берегової лінії міста Одеси – від пляжу «Ланжерон» до 16-ї станції Великого Фонтану. Наголошується, що це наказ не про відкриття пляжів, а про умови, за яких можуть бути відкриті пляжі. Наказом чітко визначено та прописано, що слід зробити на відповідних ділянках пляжних зон. Після проведення спеціально створеної комісією від Одеської міської ради перевірки виконання умов наказу, відповідні акти до 5 червня будуть подані до Одеської обласної військової адміністрації. Остаточне рішення буде ухвалено начальником Одеської ОВА та ОСУВ «Одеса», згідно з яким і будуть внесені зміни до попереднього торішнього наказу про роботу пляжів.