Громадський бюджет у Миколаєві: мрії стають реальністю

17:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Цьогоріч у Миколаєві працювали над втіленням в життя 35 проєктів містян, що стали переможцями за результатами голосування в 2020 році. Серед них 11 великих, 18 малих і 6 соціальних. 

За інформацією виконавців до кінця року вдалося реалізувати 34 проєкти на загальну суму понад 17 млн грн. Завдяки активності миколаївців у місті з’явилися нові спортивні та ігрові майданчики, місця для відпочинку, впорядковані зелені куточки та прибудинкові території, туристично привабливі об’єкти. Крім того, проведено чимало заходів з організації змістовного дозвілля, музичних фестивалів та інших активностей.

Загалом за п’ять років існування міської програми “Громадський бюджет” виконано 110 проєктів. Це ідеї, які запропонували самі миколаївці, щоб зробити наше місто кращим.

Нагадаємо, вже відомі переможці Громадського бюджету 2021–2022. На реалізацію проєктів програмою передбачено 21 млн грн.

За традицією міський голова Олександр Сєнкевич вітає авторів, чиї ідеї отримали підтримку на загальноміському голосуванні. Мер зазначає, що програма Громадський бюджет сприяє підвищенню громадської активності. Миколаївці вже переконалися, що це працює, тож кількість ініціатив постійно зростає. Цьогоріч сертифікати та приємні подарунки отримають 40 переможців.

Що реалізують в 2022.

Великі проєкти – ігровий комплекс “Корабель”, фестиваль вуличних культур “INSPIRE”, сквер “Янтарний”, спортивно – ігровий майданчик на Шосейній, 5, будівництво адаптованого пляжу для людей з інвалідністю, паркова скульптура “Вітовський лицар” на території скверу “Вітовський”, “Розумний кролик” – реконструкція дитячого майданчика та благоустрій території навколо, реконструкція дитячого майданчика “Веселка”, благоустрій центральної площі у мікрорайоні Тернівка, Північний Скейт-парк, Urban Park. Зона Workout, Джерело та чисте суспільство.

Малі – майданчик для воркауту на Шосейній, 5, «Затишна галявина» будівництво та благоустрій тихої зони відпочинку, Джерело, Urban Park. Зона Parkur, мультифестиваль “Сім світів”, Північний Благоустрій, Велохвиля, Зробимо подвір’я чистим та корисним, воркаут майданчик біля школи № 14, MeдiaLab на Проспекті, капітальний ремонт тротуару біля школи №57 та дитячого садочка №49 “Марічка”, “Еко-Я, Еко-Ми, Еко – Миколаїв” – міський екочеленж, “Я обираю здоров’я”. Фестиваль здорового способу життя та розвитку особистості, дитячий майданчик “У нашому дворі”, ігровий комплекс “Дитяча фортеця”, Двір моєї мрії, молодіжний фестиваль  волонтерства, творчості та культури благоустрою “Yard Fest – 2022”, реконструкція дитячого майданчика на вул. Озерній, сучасний воркаут майданчик: спортивне майбутнє дітей мікрорайону ПМК, Веселий дворик, дитячий майданчик “Богоявленський”.

Соціальні – екосенсорний куточок для осіб з інвалідністю, Urban Park. Інклюзивна зона, інклюзивні локальні творчі просвітницькі майстерні, Чисте суспільство, Фестиваль – форум “Мистецтво та інклюзія, “Доступна культура” влаштування засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних верст населення до Тернівського будинку культури.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови