Елтон Джон пожертвував Україні величезну суму та згадав концерт у Києві в 2007 році

23:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Благодійний фонд британського рок-музиканта Елтона Джона Еlton John AIDS Foundation направив Україні $125 тисяч (майже 5 млн гривень). На ці гроші буде закуплено 10 біохімічних аналізаторів крові.

Артист стурбований, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну уповільнило боротьбу з ВІЛ та СНІД. Про це він написав у своєму Instagram.

“Одного чудового весняного вечора 2007 року, дивлячись на 300-тисячний натовп, я пообіцяв народу України, що зроблю все, що в моїх силах, щоб допомогти подолати кризу СНІДу. Через рік після того, як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну я з болем у серці спостерігаю, як руйнування продовжують забирати життя. Окрім величезних людських жертв і руйнувань під загрозою опинилися вражаючі успіхи України у подоланні епідемії ВІЛ-інфекції”, – написав співак.

Він оголосив про фінансову допомогу Україні, щоб підтримати надання життєво важливих послуг людям, які борються з ВІЛ.

Координаторка фандрейзингової платформи UNITED24 Ярослава Гресь в Instagram додала, що Елтон Джон оголосив про перший внесок у розмірі $125 тисяч, які витратять на 10 біохімічних аналізаторів крові.

“Обіцянка, яку я дав з київської сцени, залишається незмінною: я підтримуватиму народ України як ніколи раніше”, — запевнив музикант.