“Зроблено в Україні”. У Миколаєві відкрили офіс з підтримки бізнесу

18:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві розпочав роботу регіональний офіс “Зроблено в Україні” на базі обласного центру зайнятості. Відтепер підприємці зможуть отримувати консультації щодо умов участі в урядових програмах підтримки бізнесу, а також взаємодіяти з міжнародними партнерами.

Про це п’ятого липня повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

За словами очільника Миколаївської ОВА Віталія Кіма, унікальність локації у взаємодії офіса з міжнародними партнерами.

“Наразі іноземні партнери вже активно співпрацюють з нами. Вчора ми розмовляли з послом Данії щодо вакансій та навчання наших людей для компанії “Vestas”. Це лише один з прикладів. Іноземні програми також включають перенавчання людей на інші професії, що особливо актуально у сьогоднішніх умовах”, — говорить Кім.

Загалом ініціатива “Зроблено в Україні” комплексна, щоб бізнес мав легкий та зручний доступ до всіх програм від держави та міжнародних партнерів, які представлені в офісі.

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Киселевський оцінив реалізацію ініціативи на Миколаївщині.

“Дуже задоволений бачити ваше активне ставлення до ініціативи “Зроблено в Україні”. Я впевнений, що це принесе Миколаївщині практичну, відчутну фінансову користь. Це важливий новий формат для розвитку центру зайнятості, який ви зможете повноцінно реалізувати, щоб більше людей ставали підприємцями”, — сказав нардеп.

Директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько додав, що в області планується відкрити ще три такі офіси — у Вознесенському, Первомайському та Баштанському районах.

Для консультацій звертайтесь за телефоном: +38 093 980 26 97.

Крім того, відбулася нарада народних депутатів України з представниками Миколаївської облвійськадміністрації, на якій обговорили низку урядових програм з підтримки бізнесу й населення та їх реалізацію у Миколаївській області.

“Зокрема, компенсації за купівлю сільгосптехніки українського виробництва, доступні кредити “5-7-9”, програму “Шкільний автобус”, доступне кредитування житла “єОселя”, розвиток інфраструктури індустріальних парків тощо”, — йдеться в повідомленні.