“Мотоциклом набагато зручніше”: на вулицях Миколаєва працюватиме мотопатруль

18:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У липні 2024 року на вулицях Миколаєва почне чергувати мотопатруль. Протягом двох тижнів у Полтаві вісім поліцейських відпрацьовували навички об’їзду перешкод, тренувалися на мототреці та вдосконалювали навички надання домедичної допомоги.

Про це  Суспільному розповів речник патрульної поліції Миколаївщини Віталій Душко.

“Чотири мотоцикли, і щоб вони змінювались, тобто на даний час пройшло навчання вісім людей. То вони будуть один одного змінювати. В Одесі мотопатруль працює нормально, подивимось як буде в нас. Одеса й Миколаїв — різниця все ж таки є”, — говорить Віталій Душко.

На навчання відправились співробітники, які мали відповідну категорію керування мототранспортом, говорить речник.

Їх навчали особливості саме поліцейського водіння мотоцикла, інструктори нашого департаменту патрульної поліції, яких в свою чергу навчали канадські колеги.

Маневровість — одна з переваг мототранспорту перед автомобілями, зазначає Віталій Душко.

“Якщо буде десь затор, мотоциклом набагато зручніше та швидше дістатися до місця. Є деякі місця в місті, де неможливо заїхати на автомобілі, мотоциклом можна проїхати, тобто це теж буде як плюс”, — пояснює поліцейський.

Екіпаж складатиметься з двох людей на двох мотоциклах. До їх обов’язків входитиме патрулювання, пошук порушників правил дорожнього руху, виїзд на дорожньо-транспортні пригоди тощо.