Афіша заходів: куди піти у Миколаєві в перші вихідні липня

17:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Концерти, чемпіонат з кінного спорту, екскурсія та фестиваль —  добірказаходів, що відбудуться у Миколаєві шостого та сьомого липня.

Для тих, хто в захваті від чотирилапих

Федерація кінного спорту Миколаївської області запрошує на відкритий чемпіонат з кінного спорту з подолання перешкод та виїздки, присвячений пам’яті О. Л. Зозулі серед дітей, підлітків та дорослих.

В програмі також: майстер-класи для діток та дорослих, виставка евакуйованих тварин та можливість зняти зону для відпочинку та риболовлі.

Коли: 6 та 7 липня о 9:00.

Де: село Кандибине, клуб “Золота підкова”.

Вхід вільний.

Також можна відвідати Миколаївський зоопарк, помилуватися безліччю унікальних рослин, таких як: іриси, квітучі кущі бузку угорського, який росте не тільки в садах і парках, а і в дикому виді на території Закарпаття.

Коли: 6 та 7 липня о 8:50.

Де: площа Миколи Леонтовича, 1.

Вхідний квиток — 50-150 грн.

Для любителів живого звуку та фанатів “Кузьми Скрябіна”

Миколаївський академічний художній драматичний театр пропонує відпочити годину на концертній програмі “Сам собі країна”.

В програмі: Андрій Кузьменко у всіх його іпостасях, концертна програма про людину, яка любила Україну та закликала всіх робити свою державу кращою.

Коли: 7 липня о 17:00.

Де: Літній майданчик МАХДТ.

Вхідний квиток — 100 (соціальний)-200 грн.

Миколаївський обласний художній музей імені В. Верещагіна запрошує на концерт ансамблю української пісні “Ми діти твої, Україно!”.

Коли: 6 липня о 15:00.

Де: вулиця Велика Морська, 47.

Вхідний квиток — 150 грн.

Миколаївська міська рада запрошує на фестиваль, на котрому ви зможете приміряти на себе вінки та ознайомитись із квітами під чарівну музику. На заході можна буде взяти участь в аукціонах та розіграшах.

У програмі: тисячі квітів, флористичні фотозони, об’єкти і локації від Галереї квітів Теріка, показ купальських вінків, з якими можна зробити яскраві фото, ярмарок майстрів, виступ гурту “RadioStars” та фудкорт.

Коли: 6 липня, з 18:00 до 21:00.

Де: пляж “Стрілка” у парку Перемоги.

Вхід вільний.

Для допитливих та дітей

Миколаївський обласний краєзнавчий музей пропонує сходити у підземні ходи Старофлотських казарм, збудованих у 1840 роках.

Коли: 6-7 липня об 10:00 та 15:00.

Де: Набережна вулиця, 29.

Вхідний квиток — 50 грн.

Миколаївський академічний художній драматичний театр запрошує дітлахів зануритися в атмосферу іншого континенту на виставі “Одного разу в Африці”, у форматі навчальної гри-казки.

Коли: 6 липня о 10:00.

Де: Літній майданчик, МАХДТ.

Вхідний квиток — 100 грн.