Військовослужбовця з Миколаївщини, якого підозрюють у держзраді, суд відправив до СІЗО

21:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Військовослужбовця однієї з військових частин Миколаївщини підозрюють у держзраді. За даними слідства, чоловік планував перейти на сторону Росії. У цьому йому мала допомогти дружина — громадянка РФ.

Про це повідомляє пресслужба Центрального районного суду Миколаєва.

Підозрюваний — 24-річний військовослужбовець однієї з військових частин Миколаївщини. Чоловік проходив службу за контрактом. За даними слідства, він вирішив перейти на сторону країни-агресорки. Для цього чоловік залучив свою дружину — громадянку РФ, яка мала підшукати спосіб переходу на бік Росії.

“Вона надала йому, відповідно до матеріалів справи, контакти представника РФ, з яким вони, використовуючи засоби конспірації, почали листування. За деякий час, представник країни-агресора надав підозрюваному завдання надіслати інформацію про місце проходження його служби, дані командирів, у тому числі, адреси проживання, інших військовослужбовців, зокрема тих, які мають родичів на території РФ”.

Підозрюваний надіслав інформацію, що стосувалась його особисто та керівництва військової частини. Згодом він отримав ще одне завдання про надання інформації про місце його служби. Проте виконати його не встиг, оскільки був затриманий співробітниками Служби безпеки України.

Підозрюваний не визнав провину, зазначив, що лише хотів виїхати за межі країни. А дані стосовно командирів військової частини передав, оскільки сподівався отримати за це допомогу у виїзді з України.

За результатами розгляду, слідчий суддя Володимир Лященко постановив застосувати стосовно підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.