Уряд скорегував плани розмінування територій України

15:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міністерство оборони спільно з Мінекономіки скорегували план розмінування територій України, забруднених мінами та іншими вибухонебезпечними предметами в результаті збройної агресії Росії.

Про це повідомив заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

“Провели засідання Національного органу з питань протимінної діяльності. Разом з Першим віцепремʼєр-міністром — Міністром економіки Юлією Свириденко та представниками профільних міністерств розглянули питання корегування плану заходів із розмінування земель сільськогосподарського призначення”, — йдеться у повідомленні.

Також на засіданні уточнили перелік населених пунктів для проведення нетехнічного обстеження, подальшого маркування та здійснення заходів технічного обстеження, розмінування.

Окрім того, учасники заходу обговорили створення національної програми з питань протимінної діяльності. “Серед інших питань — визначили подальші кроки, які необхідно здійснити для належної роботи системи визнання професійної кваліфікації за робітничою професією “сапер з розмінування” для фахівців протимінної діяльності, які отримали неформальну освіту за зазначеним напрямом”, — додали в Міноборони.