У дитсадках Миколаєва продовжують облаштовувати укриття

19:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У дитсадках Миколаєва продовжують облаштовувати укриття. Так, нещодавно завершили роботи в одному із закладів Центрального району.  

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

На замовлення управління освіти у захисній споруді виконали цілий комплекс робіт. Зокрема, приведено до ладу стіни, підлогу, стелі. Також змонтовано систему вентиляції та освітлення, встановлено пожежну сигналізацію.

У сховищі є централізоване водопостачання, бойлер, санвузол, два входи і виходи, ігрові зони, нові меблі. Загалом там створено всі умови для безпечного перебування дітей.

22 червня комісія у складі представників ДСНС, продспоживслужби, поліції, управління охорони здоров’я, освіти, архітектури та містобудування відвідали дитячий садок. Фахівці перевірили, чи відповідає захисна споруда існуючим стандартам та нормам.

Вони ретельно оглянули укриття та у підсумку дали позитивний висновок.

Як розповіла начальниця управління освіти Ганна Личко: хоча захисна споруда готова до експлуатації, проте ще треба вирішити деякі організаційні питання, що стосуються відвідування закладу дітьми.

  • Буде проводитись комплектування дитсадка працівниками. Вони вже всі пройшли медичний огляд. Та це ще буде перевірятися. Також необхідно зробити аналіз води на відповідність санітарним нормам. Якщо вода не відповідатиме стандартам, то відкриття закладу відтермінують, – зазначила Ганна Личко.

Наразі у шести дитсадках відремонтувно укриття. Чотири з них перевірила комісія і заклади готуються до прийому вихованців. Найближчим часом фахівці оглянуть ще дві захисні споруди.

Загалом же цього року за міський кошт захисними спорудами облаштують 20 закладів дошкільної освіти.