Зі святом! Христос Воскрес!

7:00

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Дорогі миколаївці!
Від щирого серця вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням!
І хоча ми знову вимушені відзначати Великодні свята в умовах карантину, певен, що жодні обмеження не завадять присвятити час молитві, привітати зі світлим святом найближчих людей. Для віри немає перешкод. У теплому сімейному колі подякуймо Богу за підтримку і захист, будьмо більш терплячими та милосердними, підтримуймо один одного.
Бажаю родинам миколаївців міцного здоров’я, радості й благодатної Божої допомоги у добрих справах і починаннях.

Миколаївський міський голова
Олександр Сєнкевич.

***

ЗІ СВЯТОМ!
Христове Воскресіння — найсвітліше та найрадісніше свято. Воно уособлює собою торжество життя, любові і добра, асоціюється з надією, відчуттям дива і набуттям нових сил.
Усіх православних християн і всіх жителів Миколаївщини вітаю з Великоднем!
Пам’ятаймо про головні цінності — доброту, терпимість і прощення. Важливо і прекрасно, що Великдень об’єднує нас усіх. Які б погляди не поділяла людина, ідеї милосердя, любові до людей, справедливості близькі і зрозумілі кожному.
Другий рік поспіль ми зустрічаємо Великдень в незвичайних умовах. Дуже вас прошу — будьте свідомі, зважайте на епідеміологічну обстановку, дотримуйтесь соціальної дистанції. Крім того, трансляції богослужінь у храмах доступні на телебаченні і в інтернеті. Кожен може взяти участь у спільній молитві, долучитися до нашої духовної та культурної спадщини.
У це світле свято бажаю вам здоров’я, щастя та Божої допомоги! Нехай разом з великоднім торжеством в наші будинки увійдуть мир, спокій і благополуччя!
Радості вам, духмяних пасок і барвистих крашанок!
Христос Воскрес!
Голова Миколаївської обласної ради
Ганна Замазєєва.