Зеленський знає, яка в Росії cправжня мета. Про це він розказав на саміті НАТО

16:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Справжньою метою вторгнення Росії в Україну є захоплення та поневолення країн, які були раніше в зоні впливу Москви, вважає президент Володимир Зеленський. Про це він заявив у ході виступу на саміті НАТО у середу, 29 червня.
“Для чого це? Для чого бомби? Для чого тотальні артилерійські удари? Російська армія робить все, щоб якнайбільше людей покинули міста. Щоб не було нічого, крім руїн. А тоді так звана “друга армія світу” заходить у ці міста – вже порожні та мертві. І вона не хоче зупинятися на Донбасі чи десь на півдні України”, – сказав він.
Зеленський упевнений, що Росія хоче розширити кордони і вважає своєю власністю колишні республіки СРСР.
“Вона (РФ) місто за містом хоче поглинути так усіх у Європі, кого керівництво Росії вважає своєю власністю, а не незалежними державами. Це – справжня мета Росії. Питання – хто наступний для неї? Молдова? Країни Балтії? Польща? Відповідь – всі вони. Цілі Росії відомі. Вони очевидні. Російське керівництво бачить світ по-іншому. Не так, як ви. Вони дивляться, наприклад, на Литву – не як на члена вашого альянсу, а як на республіку Радянського Союзу. Для нас вона колишня республіка СРСР, для нас це минуле, а вони її розглядають, як можливе майбутнє, вони знову хочуть її поневолити”, – заявив президент.
Він застеріг НАТО, що протягом року ситуація може погіршитися, що призведе до “реального провалу” альянсу. Оскільки під ударом Росії можуть опинитися учасники Союзу.