Західні країни не зацікавлені в блискавичній перемозі України – Арестович

9:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Західні країни зараз не зацікавлені у військовій поразці Росії та блискавичній перемозі України. Про це заявив радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін LIVE у середу, 15 червня.
За його словами, антиросійські санкції будуть чинними так довго, поки всі сторони, які “зацікавлені в поділі ринку, не перерозподілять його, і на це згода Заходу є”.
“Розпад Росії на 30 маленьких держав, де 30 Кадирових б’ються за ядерну валізку, Заходу не потрібен. Заходу треба показати російській армії безперспективність війни і змусити її сісти за стіл переговорів, щоб примусити її до прийнятного для Заходу миру. Блискучий тріумф України йому в цій концепції не потрібен, тому немає великих обсягів озброєнь”, – поділився думкою радник.
При цьому він зазначив, що Кремль своїми заявами дає зрозуміти, що якщо не вдалося захопити Україну швидко, треба готуватися до довгої війни, яка “затягнеться не на один рік”.
Арестович озвучив, якою в такому разі буде стратегія українського командування.
“Надія України в цій грі – якась суттєва перемога, яка матиме пряму політичну проекцію. Наприклад, повернення Херсона. Нам потрібно вимотати суперника і потрібен окремий великий оперативний успіх, який може викликати кризу в Москві. Це реальне завдання навіть за невеликого обсягу озброєнь, що ми отримали”, – сказав він.