Ворог продовжує руйнувати Луганщину – голова ОВА

9:24

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У перший день літа на північнодонецькому Азоті росіяни пошкодили склад із метанолом, у Лисичанську влучили у лікарню. Крім того, зруйновано понад півсотні будинків, повідомляє голова ОВА.

На північнодонецькому Азоті росіяни пошкодили склад із метанолом, у Лисичанську влучили у лікарню. Крім того, зруйновано понад півсотні будинків. Так на Луганщині минув перший день літа, повідомив голова ОВА Сергій Гайдай.

“Наші військові стримують ворога, тому він продовжує знищувати інфраструктуру та промисловість Сєвєродонецька. Росіяни роблять все, щоб потім можна було заявити про відсутність можливості відновлення. Вони за вісім років жодної копійки не вклали у відновлення окупованої у 2014 році частини Луганщини, не збираються й зараз. Тому і руйнують”, – стверджує Гайдай.

Ситуація у регіоні погіршується з кожним днем.

“Учора з ранку вони кілька разів стріляли по об’єднанню Азот. Влучили в один з адміністративних корпусів та у склад, де зберігався метанол. У Лисичанську пошкодили будівлю міської лікарні. Їм не потрібні школи, лікарні, заводи та робочі місця на них. На жаль, це ще не всі зрозуміли. Росіяни просто знищують і грабують нашу область. Зі злістю – тому що самі, сидячи на газовій трубі, не мають удома майже нічого, що для українця є повсякденністю”, – йдеться у повідомленні голови ОВА.

Щодня у населених пунктах області руйнуються житлові будинки.

“Пошкоджено ще 52 будинки. Тобто ще понад 50 сімей, а з урахуванням багатоповерхівок – набагато більше, залишилися без даху над головою. 50-60 будинків область втрачає щодня. У селах і селищах, які штурмують росіяни, житло вигоряє вулицями. За 1 червня у Гірському ворогом пошкоджено 16 будинків, у Лисичанську – 15, у Врубівці – дев’ять, у Сєвєродонецьку – шість, Новодружеську – чотири, Миколаївці – два”, – повідомляє Гайдай.

Тривають бої і в найгарячішій точці області – Сєвєродонецьку.

“У Сєвєродонецьку противник продовжує вести штурмові дії. За підтримки мінометів проводив безуспішний штурм у напрямку населених пунктів Боброве та Устинівка”, – пише голова ОВА.