Вітаємо з Днем Перемоги

7:00

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Вітаю з Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Щороку в ці дні ми складаємо шану героям, які відвоювали для нас свободу та подарували майбутнє. Їх молодість забрала війна, свої життя вони віддали Батьківщині. Схилімо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто пройшов пекло війни, витримав окупацію, тих, хто доклав титанічних зусиль, підіймаючи з руїн міста і села.
Захисники України у всі часи демонструють мужність, патріотизм, незламний дух та нездоланну волю до перемоги. Нині наша держава знову стала на захист своїх кордонів та незалежності. І такі звичні слова, побажання миру і чистого неба, набули особливого значення для кожного з нас.
Ми пам’ятаємо наших героїв. Пам’ятаємо кожну сторінку страшної історії власного роду. Цінуємо мир, який дістався тяжкою ціною мільйонів життів. Дякую героям-визволителям.
Бажаю сили та єдності громаді Миколаєва!
Миколаївський міський голова
Олександр Сєнкевич.

***

ПАМ’ЯТАЄМО!
Друга світова війна — це історія, написана кров’ю і трагічними долями мільйонів людей, які віддали свої життя за те, щоб жили ми. Це мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками, це історія великого подвигу наших ветеранів, які боролися з нацизмом і перемогли його.
Дні 8-го та 9-го травня — особливі, пов’язані з кожною сім’єю, адже у всіх нас живе біль жорстокої війни і радість перемоги.
На жаль, рік за роком все менше залишається наших ветеранів. Але завжди — крізь роки, передаючись із покоління в покоління, пам’ять про героїв житиме в наших серцях.
Піклуватися про ветеранів і дбати про спогади їхніх героїчних вчинків — наш обов’язок. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять інші, кого торкнулась війна, – військовополонені, остарбайтери, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через їхні міста і села.
Найтепліші та найщиріші вітання і слова подяки нашим Ветеранам! Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, благополуччя, щастя, добра і мирного неба!
Голова Миколаївської обласної ради
Ганна Замазєєва.

***

Дорогі ветерани, шановні миколаївці!
День Перемоги – це мужність і сила. Миколаївщина шанує своїх героїв за великий подвиг.
Воїни нашої армії виграли страшну війну, завдяки чому ми маємо можливість і жити сьогодні, і про це говорити. Колосальна ціна в десятки мільйонів життів заплачена за цю перемогу, і роль українців у ній була однією з визначальних.
Сердечно вітаю ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів з великим і світлим святом Перемоги!
Нехай День Перемоги стане запорукою того, що подібне не станеться вже ніколи! Бажаю мирного неба! Нехай буття буде щасливим, а здоров’я – міцним!
Ваш народний депутат
Верховної Ради України
Олександр Гайду.