Миколаїв відвідав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко

11:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У п’ятницю, 13 травня, за дорученням Володимира Зеленського заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко прибув до Миколаївської області з робочим візитом, повідомляє Миколаївська ОВА.

Разом з керівником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом вони оглянули тимчасові будови для проїзду обладнані у Вознесенську та Новій Одесі.
Кирило Тимошенко зауважив, що відновлення інфраструктури відбувається на всіх звільнених від окупантів територіях України. В деокупованих населених пунктах розгорнуто роботу гуманітарних штабів та ДСНС.
Також заступник керівника ОП проінспектував перебіг робіт з відновлення водопостачання у житлових районах Миколаєва та зазначив, що з метою розв’язання питання з водозабезпеченням населення міста з резервного фонду державного бюджету було виділено 56 млн грн.
Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич продемонстрував модульну станцію очищення води, яку підприємство “Миколаївоблтеплоенерго” встановило на улиці Лазурній. За добу станція генерує 20 куб. метрів питної води. Її жителі мікрорайону можуть набирати щодня з 6:30 до 20:30.
Нагадаємо, що у квітні внаслідок дій агресора було пошкоджено основну та резервну лінії магістрального водогону Дніпро – Миколаїв.
Крім того, Кирило Тимошенко ознайомився з роботою гуманітарного штабу, звідки доправляється допомога територіальним громадам області, комунальним закладам, структурам ЗСУ та волонтерським організаціям.