У Первомайську перевірено 84 об‘єкти та складено 5 протоколів щодо виявлених порушень умов карантину

19:22

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Карантин, рейд, предприниматели, штрафы
У вівторок, 9 листопада, Первомайським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено перевірки разом з Первомайським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області за участю голови Первомайської райдержадміністрації Сергія Саковського, заступника голови Первомайської міської громади Володимира Рябченка по об’єктах Первомайської територіальної громади.
Так, усього перевірено 84 суб’єкти господарювання, в тому числі ринок КП «Орлик», торговельний комплекс «Хуторок», супермаркет «33 м2» та ін.
За результатом проведення регулярних моніторингових перевірок робочою групою суб’єктів господарювання виявлено порушення та складено відповідні акти: 1 адміністративний протокол за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, за порушення маскового режиму складено 1 адмінпротокол за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП та за порушення санітарних норм складено 3 протоколи за ст. 42 КУпАП.
Зазначимо, що діяльність відповідно до протиепідемічних обмежень та відповідальне ставлення кожного допоможе якнайшвидше зупинити поширення COVID-19. А для бізнесу, який працює згідно з карантинними вимогами, «червона» зона карантину пройде без масштабних обмежень і економічних втрат.