«Стартуй! Сортуй!»: школярів Миколаєва запрошують до участі в екологічному відео-марафоні

8:43

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

В Миколаєві стартує екологічний відео-марафон «Стартуй! Сортуй!», який закликає шкільну молодь міста доєднатись до екоруху та зробити життя навколо себе більш екологічним. В рамках ініціативи буде створений освітній експрес-серіал про звичайних еко-героїв, проблеми навколишнього середовища та інструктаж з впровадження роздільного збору відходів.

Відео-марафон супроводжуватиметься конкурсами між навчальними закладами двох міст (Миколаїв та Дніпро) з цінними призами, відеолекціями та проходитиме повністю у дистанційному режимі.

Учасники курсу дізнаються все про макулатуру та пластик, а також метал, скло та Tetra Pak, які потребують вторинної переробки. А також про користь компостування відходів та плюси органічного й здорового харчування. Окрім цього, окремий розділ курсу буде присвячений темі успішних практик start up проєктів у сфері екології. Також учасники отримають навички з відеозйомки та монтажу.

Вихід серій курсу, підведення підсумків та оголошення переможців буде відбуватись на YouTube каналі  Агенції розвитку Миколаєва (https://youtube.com/channel/UCqlK_a39o13VThoI-6uBJVQ). Статті з більш розширеною інформацією будуть виходити у соц.мережах Instagram та Facebook на сторінках проєкту (https://www.facebook.com/MYecocitymykolaiv та https://instagram.com/myecocity?utm_medium=copy_link). Онлайн лекції проходитимуть на YouTube каналі ГС «Nudge Ukraine» (https://www.youtube.com/c/NudgeUkraine).

По закінченню марафону школа або інший середній навчальний заклад міста може взяти участь у двох конкурсах, подавши заявку до 25 листопада 2021 включно. Це Марафон найактивніших учасників проєкту «Стартуй! Сортуй!» та Дитячий медіаконкурс, який виступає із закликом свідомого вибору.

Джерело: Агенція розвитку Миколаєва