США запровадили ембарго на російське золото

20:42

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

США, РФ, виза, посольство, новости,
Міністерство фінансів США разом із Держдепартаментом та іншими урядовими установами оголосили про запровадження санкцій проти фізичних осіб та організацій в російській федерації, а також ввели заборону на імпорт російського золота.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті американського Мінфіну, передає Укрінформ.

«Сьогодні Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) ввів санкції проти 70 організацій, багато з яких мають вирішальне значення для оборонно-промислової бази російської федерації, включно з державною корпорацією «Ростех», наріжним каменем секторів російської оборони, промисловості, технологій і виробництва, а також проти 29 фізичних осіб рф», — зазначається в повідомленні.

Ці дії були запроваджені Мінфіном США разом із Держдепартаментом, який також вводить власні санкції проти 45 російських організацій та 29 фізичних осіб. У списку обмежень Держдепу фігурують, у тому числі, військові частини рф, установи ФСБ, а також посадові особи, причетні до агресії проти України.

Крім того, вводяться візові обмеження проти понад 500 військовослужбовців та чиновників рф, причетних до придушення інакомислення в росії.

«Разом із сьогоднішніми санкціями OFAC заборонив імпорт російського золота до Сполучених Штатів», — підкреслюється в повідомленні.

Водночас відповідні структури Мінфіну й Мінторгівлі США, які займаються переслідуванням фінансових порушень і злочинів, оприлюднили спільну заяву щодо стеження за спробами росії і білорусі обходити санкції та експортний контроль.

«Сьогоднішні дії, вжиті відповідно до указів № 14024 і 14065 Президента США, наносять удар безпосередньо по здатності росії розробляти й розгортати системи озброєнь і технології, які використовуються для жорстокої загарбницької війни путіна проти України»,- підкреслили в Мінфіні США.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні Білий дім заявив, що США, а також інші країни G7 беруть на себе суттєві зобов’язання щодо введення нових санкцій проти рф з метою обмеження можливостей для агресивної війни рф проти України.