“Співпраця з миколаївськими підприємствами – реальний шанс на успіх для інвесторів”, – Олександр Кушнір

15:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У середу, 25 вересня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір разом з мером міста Миколаєва Олександром Сєнкевичем, заступником голови облради Андрієм Kротовим, Торгово-промисловою палатою області та представниками місцевих підприємств розповіли гостям із делегації Федеральної землі Саксонія (Німеччина) про інвестиційні можливості Миколаївського регіону, зокрема, у машинобудуванні та енергетиці.

Олександр Кушнір підкреслив, що наразі Миколаївщина має багато прикладів успішної реалізації проектів спільно з іноземними партнерами. За словами заступника голови ОДА, суто з німецькими компаніями успішно співпрацюють понад 100 підприємств області, а ФРН впродовж років залишається одним із головних торговельних партнерів Миколаївщини серед країн ЄС.
«Так, на жаль, у деяких підприємств нашої області зараз не зовсім стабільна ситуація і є певні слабкості. Однак будь-які тимчасові негаразди чи недоліки можна розглянути як можливості стрімкого розвитку – при правильній організації роботи і інвестиціях. Миколаївська область, як і Україна, – поки що не повністю відкритий ринок для Європи, де не всі ніші економіки зайняті – це реальний шанс на успіх», – зазначив Олександр Кушнір.
Іноземні гості, серед яких – представники департаменту сприяння економіці Саксонії, торгово-промислової палати м. Хемніц та німецьких підприємств, розповіли, що мають намір з’ясувати про наявні можливості співпраці у Миколаївській області та оцінити перспективи регіону як партнера для робити у різних галузях промисловості.
Олександр Кушнір висловив упевненість, що це лише початок великої і плідної співпраці між регіонами, адже на завершення зустрічі учасники домовились про наступну робочу зустріч із залученням широких ділових кіл Саксонії та Миколаївщини.

Прес-служба ОДА.