Поточна оперативна обстановка на півдні України: вечір 17.04.2022

13:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Противник продовжує укріплюватися на зайнятому рубежі, намагається замінити пошкоджену і знищену техніку в підрозділах по передньому краю.
Не припиняє спроби відновити контроль над Олександрівкою на Херсонщині, але успіху не має.
Відчайдушні спроби проведення розвідки боєм обернулися знищенням нашим підрозділом ворожої розвідгрупи.
Натомість ворог протягом доби здійснив понад 30 обстрілів наших позиції.
Артилерією та іншими підрозділами угруповання наших військ нанесено ураження понад ста цілей противника в зоні зіткнення.
Загальні втрати загарбників склали 60 рашистів та 16 одиниць військової техніки, серед яких: 3 танки, 4 реактивних системи залпового вогню, 7 броньованих машин піхоти та десанту і інша автотехніка.
Корабельне угруповання в Чорному морі продовжує ведення розвідки, а також психологічний і стратегічний тиск загрозами ракетних ударів.
На Одещині Служба безпеки нейтралізувала агентурну мережу, яка працювала на країну-агресорку, і затримала трьох її агентів. Вони збирали розвіддані: про військові формування на Одещині, розташування блокпостів, волонтерських центрів, настрої місцевих. За потреби – відправляли фотозвіти.
Просимо громадян бути свідомими того, що фото-відео оборонних споруд, об’єктів, як і інформація про їх переміщення заборонені для поширення. Такі дії можуть бути трактовані як перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань і тягнути за собою кримінальну відповідальність.
Не допомагайте ворожим та диверсійних силам орієнтуватися на наших рідних просторах. Хай для них залишиться в історії лише один покажчик курсу – ближче до дна, за російським військовим кораблем.
Разом до перемоги!
Все буде Україна!