Понад 800 пожеж зареєстровано в Миколаївській області з початку повномасштабного вторгнення

11:59

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

З початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації на території Миколаївської області зареєстровано 824 пожежі, через потрапляння боєприпасів та їх уламків — 232.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

Окупанти за цей час встигли знищили пшеничні поля від врожаю, “звільнили” ліса від насаджень.

Ворог 111 разів “демілітаризував” вогнем житловий сектор, адже саме стільки пожеж на сьогодні зареєстровано на території приватних домоволодінь.

«24 червня — чотири місяці героїчного спротиву українців, мужньої боротьби з ворогом. За ці нестерпно довгі дні ворог приніс на нашу рідну землю руйнування, пожежі, нестерпний біль втрати. Українські воїни дають рішучу відсіч окупантам, а з наслідками рашистських обстрілів щодня борються рятувальники, поліцейські, медики, комунальники, волонтери… Миколаївські вогнеборці щодня виїжджають на ліквідацію пожеж, надзвичайних подій та ситуацій, які виникають на території регіону, зокрема й через ворожі обстріли.» — зазначається у дописі.

Через хвору, підступну та жорстоку сутність сусідів, тисячі людей залишилися без даху над головою.

«Мабуть, для росіян все це вища математика, недосяжна для розуміння. Ми обов’язково вистоїмо та переможемо і надалі, кожен на своєму фронті, захищатиме нашу рідну землю та свій народ».