Окупанти взяли в полон голову Чорнобаївки

17:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Игорь Дударь, Чернобаевка

Російські окупаційні війська взяли у полон сільського голову Чорнобаївки Херсонської області Ігоря Дударя. Про це 3 травня на брифінгу в Запорізькій області повідомила віцепрем’єрка Ірина Верещук.

В полон взяли і заступника голови. Верещук зазначила: про те, що Дударя захопили окупанти, стало відомо тільки вчора.

«Ми знаємо, що більше десятка голів міст та сіл перебувають в полоні у росіян. Це неправильно, це незаконно і ми будемо вимагати віддати їх», – додала віцепрем’єрка.

Напередодні українські воїни знову вдарили по російських окупантах на аеродромі в Чорнобаївці. Знищено склад боєприпасів ворога.

Нещодавно ми писали про те, що українські військові вчергове розбили окупантів у Чорнобаївці.

До слова, в окупантів починається паніка від однієї згадки про Чорнобаївку. Вони масово відмовляються йти у наступ на цьому напрямку і шукають для цього «дурнів», які готові стати «гарматним м’ясом».

Крім того повідомлялося, що українські захисники влаштували загарбникам «суцільне пекло» на Херсонщині. Про це свідчить переписка російського загарбника, якому вдалося вціліти під Чорнобаївкою і який зараз стоїть у Білозірці Херсонської області. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/criminal/okupanti-vzyali-v-polon-golovu-legendarnoji-chornobajivki-842826.html