Оголошено конкурс з надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість

17:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації оголошує конкурс з надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на конкурсній основі. Прийом заявок триватиме до 6 червня 2019 року включно.
Конкурс проводиться відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2016 року № 5 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на конкурсній основі, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.05.2019 №152-р, зареєстрованого в територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області від 14.05.2019 № 155/3440 (опубліковано в газеті «Рiдне Прибужжя» випуск від 23.05.19 №21).
Порядок діє з метою проведення конкурсного відбору для залучення громадських організацій до співпраці з органами виконавчої влади шляхом реалізації розроблених ними проектів, спрямованих на виконання завдань і заходів щодо соціального захисту окремих категорій населення.
Громадські організації подають заяву на участь у конкурсному відборі департаменту за формою, наведеною у додатку 1 до Порядку.
До заяви додаються:
копії статуту (положення) та документа, що підтверджує реєстрацію громадської організації (подаються одноразово під час отримання бюджетних коштів вперше, якщо до зазначеного статуту (положення) та свідоцтва не вносилися зміни);
копія довідки про взяття громадської організації на облік у Головному управлінні Державної фіскальної служби України в Миколаївській області;
копія рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
копія протоколу засідання відповідного статутного органу громадської організації про обрання керівника, інших органів управління;
інформація про діяльність громадської організації, зокрема про досвід виконання програм протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, її матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення за підписом керівника або уповноваженої особи громадської організації, скріплена печаткою громадської організації (за наявності) за формою, наведеною в додатку 2 до Порядку;
опис проекту та кошторис витрат, необхідних для його реалізації (складається за формою, наведеною у додатку 3 до Порядку).
Громадська організація може подати також інші матеріали, які засвідчують її спроможність реалізувати відповідний проект.
Заява та відповідні документи складаються державною мовою.
Конкурсні пропозиції подаються департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації у друкованій та електронній формі за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14.
Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу.
Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2019 рік.
За додатковою інформацією можете звернутись до заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Жеванової Надії Андріївни за телефоном 0967269906.