На Миколаївщині СБУ перевірила стан контрдиверсійної безпеки об’єктів критичної інфраструктури

17:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

СБУ, учения, аэропорт Николаев, вертолет, военные
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Миколаївській області провела спеціальне тренування з контрдиверсійного захисту об’єкта критичної інфраструктури ‒ Миколаївського міжнародного аеропорту.
Відповідно до встановленого у регіоні рівня терористичної загрози «жовтий» (ймовірна загроза) пройшла перевірка контрдиверсійної захищеності об’єктів критичної й транспортної інфраструктури, зокрема комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт».
Метою навчань була перевірка готовності всіх суб’єктів боротьби з тероризмом до протидії можливим диверсійним загрозам та підвищення рівня взаємодії, оперативності дій і реагування на надзвичайні події. Тренувальні заходи проходили в умовах максимально наближених до реальних.
У заході брали участь підрозділи СБУ, Нацполіції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України та представники органів державної влади і місцевого самоврядування.
За підсумками навчань керівництво Координаційної групи АТЦ надало належну оцінку діям усіх залучених учасників та конкретні рекомендації щодо усунення виявлених окремих недоліків.
СБУ закликає мешканців та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення подібних тренувань, і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
Нагадуємо громадянам про необхідність бути пильними. Інформацію про підозрілих осіб, факти чи наміри здійснення ними діяльності на шкоду Україні, а також у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, польоти безпілотних літальних апаратів над об’єктами критичної інфраструктури просимо повідомляти за номером «гарячої лінії» Управління СБ України у Миколаївській області (0512) 49-03-22. Аналогічну інформацію можна повідомити на електронну поштову скриньку usbu_myk@ssu.gov.ua