«Миколаївобленерго» отримало з Європи мобільні генератори та системи Starlink

11:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

«Миколаївобленерго», генератори, Starlink

Перша поставка обладнання та харчових наборів із європейських країн організована під егідою Міненерго надійшла до «Миколаївобленерго». Зокрема, енергетики отримали мобільні генератори та системи супутникового інтернету Starlink, повідомляє пресслужба підприємства.

Перша поставка обладнання та харчових наборів як гуманітарної допомоги від дружніх європейських країн, організована Міністерством енергетики України надійшла до Миколаївобленерго.

Серед отриманого обладнання – 16 комплектів Starlink 2 покоління, що були надані надані Ілоном Маском (США, SpaceX). Це дозволить бути на постійному зв’язку майже усім філіям товариства, а отже – оперативно відновлювати електропостачання у складних умовах військового часу.

Крім того, «Миколаївобленерго» отримало в складі гуманітарної допомоги 5 мобільних бензинових електрогенераторів, що дозволить не лише вчасно виконувати роботи з ремонту енергомереж оперативними бригадами, а й допоможе тимчасово забезпечити подачу електроенергії важливим суспільним об’єктам для заживлення критично-необхідного обладнання. Портативні генератори надіслала на прохання Міненерго Великобританія.

 – Така допомога є суттєвою моральною та матеріальною підтримкою і знак єдності енергетиків України та Європи у боротьбі із всесвітнім Злом. І, звичайно, кожен член бригади, відновлюючи електропостачання у полях, відчує підтримку нашої боротьби народами світу, підкріплюючись гарячими обідами та запашною кавою із сухпайків, від щирого серця наданих ірландцями. Дуже важливо відчувати, що ми разом йдемо до нашої Перемоги!, – подякував в.о. генерального директора «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

Окрему подяку за ефективну організацію та координацію надання важливої гуманітарної допомоги миколаївські енергетики висловили Міністерству енергетики, зокрема Міністру Герману Галущенко, його заступникам Юрію Власенку та Фаріду Сафарову.

Нагадаємо, в Миколаївській області ворожими військами постійно ушкоджуються об’єкти енергетичної критичної інфраструктури – повітряні лінії 10, 35, 150 кВ, підстанції 150 кВ, трансформаторні підстанції 35кВ. Декілька місць ворог обстрілював відразу ж після відновлення проводів та обладнання, тому ремонт ліній і підстанцій приходилося здійснювати двічі, а то й тричі. Проте ремонтні бригади, не дивлячись на постійні обстріли частини Миколаївщини, цілодобово, в режимі 24\7 здійснювали і продовжують здійснювати відновлення енергопостачання. Тільки за останню декаду березня було відновлено живлення 66 тис. абонентів у 105 населених пунктах.