Квест-екскурсія до 230-річчя Миколаєва: «Місто легендарних особистостей»

15:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Історія Миколаєва від самих початків знала чимало славетних подій. Наприкінці XVIII століття тут почали робити великі військові кораблі, що стали окрасою Чорноморського флоту. Тут жили видатні мореплавці і звитяжні герої кривавих воєн. Тут функціонував надзвичайно потужний морський торговий порт, кипіла торгівля, відкривалися міжнародні банки й великі підприємства, працювали численні дипломатичні представництва країн Європи та Америки.
Люди, які творили велике, багате, комфортне для проживання місто, мали хорошу освіту, були чесні й віддані своїй справі. Вони вміли ухвалювати правильні рішення і долати перепони на шляху до мети. Саме тому їхні проекти успішно втілювалися в життя.
Будуючи сьогодні Миколаїв європейського рівня, кожен має покладатися на власні сили. Не завадить і позитивний досвід минулого. До 230-ї річниці міста Миколаєва Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького та агентство IT-екскурсій MykolayivLookCity за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради пропонує городянам і гостям міста безкоштовну квест-екскурсію «Місто легендарних особистостей».
“У будь-який час з 24 серпня по 8 вересня цього року самі або з великою компанією – грайте, відповідайте на цікаві запитання, рухайтеся вулицями історичної частини міста, що приведуть вас до перемоги! Гра проходитиме із застосуванням віртуальної платформи Агентства IT-екскурсій MykolayivLookCity. Для проходження гри команда повинна мати заряджений смартфон або планшет з можливістю підключення до інтернету” – повідомляють організатори захоплюючої гри-пригоди.
Урочиста церемонія нагородження відбудеться у День міста 14 вересня в Каштановому сквері. На найрозумніших і найазартніших чекають дипломи і призи від проекту «Миколаїв: ми – коло!» та подарункові сертифікати від агентства IT-екскурсій MykolayivLookCity.
Детальніше про гру
за посиланням: https://bit.ly/2KWwDw6
Довідки за телефоном: +38(0512)24 40 41.
*Для участі у квест-екскурсії і отримання спеціального коду обов’язкова попередня реєстрація в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а). Реєстрація – щоденно з 22 серпня по 8 вересня з 10:00 до 17:00.