Голова ОДА здійснив робочу поїздку об’єктами спортивної інфраструктури обласного підпорядкування

10:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В ході робочої поїздки 15 жовтня голова Миколаївської облдерж-адміністрації Олександр Стаднік ознайомився з роботою ряду об’єктів спортивної інфраструктури обласного підпорядкування.

Зокрема, очільник ОДА побував у Миколаївській обласній комунальній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі та у Миколаївській обласній школі вищої спортивної майстерності.
Відмітимо, що Олександр Стаднік висловив занепокоєння станом, в якому знаходяться зазначені об’єкти.
«Розпочав робочі поїздки спортивними об’єктами. Наразі детально ознайомлююсь з ситуацією», – коментує голова ОДА
Зазначимо, що на території Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ведеться капітальний ремонт спортивного залу, для його завершення у повному обсязі необхідно 3,2 млн грн. На території Миколаївської обласної школи спортивної майстерності триває будівництво спортивного комплексу, для завершення будівництва необхідно близько 168 млн грн.
«Миколаївщина – батьків-щина багатьох відомих спортсменів-переможців найсерйозніших спортивних змагань. Викликає подив занедбаність спортивної інфраструктури. Знайдемо шляхи залучення додаткових коштів, щоб спортсмени нарешті могли займатися у комфортних умовах», – зазначив Олександр Стаднік.
Прес-служба ОДА.