Фавбет дарує 4000 гривень новачкам: усі бонуси бк

15:56

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

 Отримай 4000 гривень бонусу на Фавбет після швидкої реєстрації. Кешбек, страхування ставок та інші вигідні пропозиції на сайті бк.

Букмекерська контора Фавбет: перелік усіх бонусів для гравців

Ця букмекерська контора вважається лідером індустрії, оскільки пропонує дійсно чесні умови заробітку в мережі. Букмекер Фавбет охоплює усі популярні спортивні напрямки, розширює доступний контент шляхом залучення нестандартних форматів парі.

Для відкриття доступу до ставок на реальні гроші букмекер пропонує заповнити швидку реєстраційну форму. Після перевірки адміністрацією особистих, контактних даних ви зможете укладати парі. Мінімальна ставка – 25 гривень. Прибуток залежить саме від ваших ставок, тому фактично гравець сам встановлює потенційні виграші.

Бонусна програма

Правила бонусів можуть змінюватися, тому перед використанням пропозиції потрібно оцінити її та визначити умови вейджеру. При реєстрації гравцю обіцяють 100% від суми першого депозиту. Максимально вам можуть зарахувати 4000 гривень. Для укладення парі адміністрація порталу пропонує скористатися ще однією популярною функцією – страхування ставки. Букмекер дарує 500 гривень для ставок без ризиків.

У переліку бонусів є експреси дня. Це події, які ви можете обрати для отримання солідних прибутків. До розрахунку ставки з урахування коефіцієнта додатково ви отримуєте 10%. Експреси дня найчастіше включають топові спортивні події.

Пошук вигідного бонусу

На головній сторінці завжди публікують інформацію з бонусними оновленнями. Усі акції з описами опубліковані у відповідному розділі сайту. Якщо ви бажаєте першими дізнаватися про цікаві пропозиції, погоджуйтеся на розсилку від бк. На вашу електронну адресу надсилатимусь адресні бонуси.

Цінність бонусу Фавбет залежить від:

  • розміру бонусу – суми грошей, фрібетів;
  • коефіцієнт відіграшу – визначає, скільки грошей ви маєте поставити на ставках для отримання вигоди з бонусу;
  • термін виконання умов вейджеру – за який час потрібно виконати ці умови;
  • додаткові обмеження – за напрямками спорту, коефіцієнтами парі тощо.

Отримання заробітку в Фавбет

З депозиту можливо вивести лише гроші, які ви заробили. Отримати бонуси можна тільки після виконання умов вейджерів. Для поповнення рахунку та отримання заробітку для українських беттерів доступні банківські картки та електронні гаманці. Сайт пропонує безліч варіантів валюти для грошових операцій, включаючи гривні.

Платіжні системи та валюта

Зараховуються гроші на депозит миттєво. При виведенні коштів адміністрація перевіряє інформацію. Час на схвалення запиту – до 5 робочих днів. Також впливає обраний метод транзакцій. Не слід забувати про комісію. Українські банки на обслуговування карток встановлюють від 1,5%.

Для усіх транзакцій на сайті можна використати лише одну платіжну систему. Адміністрація радить користуватися однією валютою, аби уникнути конвертації.