Білоруські танки ще не вторглися в Україну — їм потрібна провокація

18:26

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Танки, российская агрессия, война

Окупанти спробують найближчим часом організувати провокацію, щоб отримати привід для відкритого вторгнення Білорусі на територію України, повідомило Головне ровідувальне управління.

«Росія готує свідому провокацію для виправдання введення Білоруських військ. За наявними розвідувальними даними зараз поблизу білорусько-українського кордону знаходяться білоруські танки у кількості близько 300 шт. Колона ще не перетнула кордон і чекає на маршруті м. Пінськ – Іванове – Драгічин (приблизно 30 км від Державного кордону України). Очікується, що Росія планує провести свідому провокацію, щоб виправдати заплановану атаку білоруських військ», — йдеться у повідомленні.

Між тим, раніше повідомлялося, на Чернігівщину вже зайшли білоруські війська. Інформацію Суспільному підтвердив речник регіонального управління сил тероборони «Північ» Віталій Кирилов. Як уточнив Віталій Кирилов, колону техніки побачили сьогодні, 1 березня. Вона рухається з боку Городні у напряму Чернігова. Техніку ідентифікували як білоруську за маркуванням.

Попри обіцянку Олександра Лукашенка Володимиру Зеленському 27 лютого, що він не стане атакувати Україну, присутність білоруських військ із маркуванням О фіксують на Чернігівщині вже третій день.