Продовжується підготовка до створення муралу «Таврійка» у Миколаївському зоопарку

12:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Громадський діяч Тетяна Чичкалюк на своїй сторінці у Фейсбуці розповідає про акцію, яку запровадили миколаївці. 
“Ми продовжуємо підготовку до створення муралу «Таврійка» для декорування етно-локації «Дідова хата» у Миколаївському зоопарку. Поки повільно, але збираємо матеріали і ресурси для їх придбання. Окрім базових матеріалів, плануємо закупити спеціальну гумову фарбу, аби малюнок тримався довго і не потребував щорічного оновлення. Долучайтеся, будь ласка, дякуватимемо кожному.
А тим часом дуже хочу почати представляти товариству виконавців проекту – відомих і найталановитих митців, з добрими серцями,  в яких живе любов до України та нашого міста. Наша чарівна Оленка, Алёна Мартынова, гарнюща, талановита, креативна, чудова фахівчиня”.
А що, гарна ідея – знайомити миколаївців з тими, хто робить наше місто краще.
Ось що розповіла про себе мисткиня: “Мартинова Олена, художниця, з 2019 малюю мурали, приймаю участь в міських та волонтерських проектах. Влітку 2022 року для підтримки містян, разом з Дмитром Слєпухой, втілили проект створення муралів з обереговою символікою, один з них був реалізований в таврійському стилі. За 2022 рік були створені такі мурали, як: «Киця-захисниця” на вулиці Декабристів», «Скарби міста – Чудо Кит», «Птиця-захисниця», «Котячі мрії», «Дерево Миру» (за мотивами таврійского розпису), “Жінка-Берегиня», розписане бомбосховище на вулиці Артема з пам’ятками міста”.
Робота над муралом разом
з Дмитром Слєпухой
Олена також звернулась до миколаївців: 
“Підтримайте наш проект в зоопарку – і наш «Легендарний Миколаїв» засвітиться новими фарбами, а ви відчуєте причетність… А це дорогого коштує!”.