Понад 60% українців ставляться негативно до проведення загальнонаціональних виборів у країні до завершення війни

10:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Понад 60% українців ставляться негативно до проведення загальнонаціональних виборів у країні до завершення війни, – опитування.

Так, 15,1% опитаних позитивно ставляться до ідеї проведення загальнонаціональних виборів в Україні до завершення війни, майже дві третини (63,8%) ставляться негативно. 21% – не визначилися, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

6% тих, хто підтримує ідею проведення виборів під час війни, вважають, що це необхідно для підтримки демократії в країні. Продемонструвати світові, що Україна є демократичною державою необхідно для 5,4% опитаних. 5% громадян вважають, що вибори необхідні для зміни влади або принаймні її оновлення (навіть якщо при владі залишаться ті ж самі політичні сили, що й зараз).

На думку 31% громадян, буде проблематично забезпечити безпеку учасникам голосування. 29% опитаних вважають, що під час воєнного стану неможливо дотримуватись стандартів демократичності виборів через тимчасове обмеження політичних прав і свобод громадян.