Пішов у засвіти наш головний редактор…

10:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Пішов у засвіти наш головний редактор –

Станіслав В’ячеславович Козлов.

Молодий. Нещодавно ще повний сил…

Два місяці боротьби з тяжкою хворобою…  Немає слів. Перехоплює дихання…

Станіслав Козлов був одним з найкращих представників миколаївської громади. 25 років він працював у газеті «Вечерний Николаев», протягом багатьох років був заступником редактора Володимира Пучкова, з часом став його послідовником, бо, очоливши видання, зберіг та продовжив традиції «Вечірки».

Після закінчення Миколаївського педагогічного інституту (історичний факультет закінчив з красним дипломом) та викладання у сільській школі – починаючи з 1996 року, працював у виконкомі міської ради народних депутатів у відділі зв’язків із засобами масової інформації – спочатку інструктором, потім завідувачем відділу зв’язків із засобами масової інформації, громадськими організаціями та об’єднаннями. Там він став наймолодшим за всю історію відділу керівником – йому було лише 24 роки.

А у 1998-му прийшов журналістом у газету “Вечерний Николаев”. Станіслав відомий в місті як автор численних доброякісних, цікавих публікацій, присвячених Миколаєву, його мешканцям, далекому історичному минулому, важливим подіям, які мали місце в незалежній Україні та сьогоденні. Тобто якоюсь мірою він є співцем миколаївської історії.

Як фахівець своєї справи, він був широко відомий в Україні, неодноразово був запрошений на всеукраїнські журналістські заходи. Миколаївська журналістська спілка відзначала його працю почесними грамотами, відзнаками “Золоте перо”, а у 2010 році Станіслав Козлов отримав звання “Городянин року”.

Редакторство Станіслава В’ячеславовича припало на тяжкі воєнні роки 2022-2023. Він приклав всіх можливих зусиль, щоби зберегти газету, яку шанують та люблять миколаївці, і згуртувати в нових умовах творчий колектив. Після тимчасової перерви паперова «Вечірка», завдяки йому, знов почала виходити у другій половині 2023 року. Наш редактор мріяв продовжити друкування газети, підтримати роботу сайту та телеграм-каналу і мав всі підстави для збереження видання.

Станіслав Козлов відійшов у засвіти 15 лютого, у день Сретення Господнього. Свято Сретення – це зустріч з Богом. До Всевишнього йдут світлі люди, найкращі Його сини.

***

В “Вечёрке” его называли просто Стас. Потому что свой и такой молодой…

Стас сидел на редакционных планерках всегда где-то с краешку. И часто просто молчал. Слушал. Потому что словам предпочитал работу. А работал очень много. Выполнял самые ответственные задания. Работал, работал, работал… Не зря наш главный редактор, Владимир Юрьевич Пучков, видел его продолжателем дела всей своей жизни – на должности главного редактора “Вечернего Николаева”. Так и случилось.

Стас подхватил “Вечёрку”, когда печатным изданиям стало совсем трудно, когда пришла война… Выполнил обязательства перед подписчиками. Строил планы. Но…

В последнем номере “Вечёрки”, в колонке редактора, практически попрощался с читателями, потому что уже все знал…

Ровно половину всей жизни Стас посвятил газете – четверть века.

Вместе с супругой Людмилой воспитал двух деток. Дочка Елизавета уже оперилась. А сынок Артем еще школьник…

Господи, прости рабу твоему Станиславу все прегрешения, вольныя и невольныя, и даруй ему Царствие Небесное…

***

Прощание со Станиславом Вячеславовичем Козловым состоится в Соборе на ул. Лягина, в субботу, 17 февраля, в 14.00.

***

Номер картки дружини – Козлової Людмили Василівни

5168 7456 1269 2746