На Миколаївщині триває безпековий проєкт

16:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Миколаївщині продовжують впроваджувати проєкт “Поліцейський офіцер громади”, відновили відбір та навчання поліцейських офіцерів у громади. Ці процеси були призупинені через повномасштабну війну. Станом на 28 травня проєкт реалізовують в 16 територіальних громадах області, у дев’яти з них поліцейські офіцери вже працюють.

Про це  Суспільному розповів начальник сектору взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Миколаївській області Олександр Козловець.

За словами Олександра Козловця, проєкт “Поліцейський офіцер громади” в Україні діє 5 років, у Миколаївській області — із 2020 року. Серед перших були Галицинівська, Бузька, Олександрівська та Ольшанська громади. Згодом 29 громад області виявили бажання взяти участь в проєкті. На початку повномасштабної війни реалізацію безпекової програми призупинили на кілька місяців і відновили влітку 2022 року.

“У квітні троє людей закінчили навчання за спеціальністю “Поліцейський офіцер громади”. Один з них отримав призначення в Олександрівську громаду. Очікують на призначення поліцейські з обслуговування Кривоозерської та Вільнозапорізької громад. Із травня навчаються ще п’ять поліцейських”, — розповів начальник сектору взаємодії з громадами.

У травні 2023 року був відкритий конкурсний відбір ще на чотири вакансії — поліцейські офіцери з обслуговування Доманівської, Прибужанівської, Прибузької та Степівської громад.

“До 4 червня будь-який поліцейський з вищою освітою зі стажем не менше півтора року та наявністю водійських прав може подати анкету та долучитися до команди поліцейських офіцерів громади. В рамках проєкту кожен поліцейського забезпечують службовим автомобілем, на території громади відкривається поліцейська станція”, — скзав Олександр Козловець.

За його словами, станом на 28 травня проєкт реалізується завдяки зацікавленості громад, сприяння у наданні поліцейським службового автотранспорту.