На Миколаївщині запрацюють валідатори для безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті

16:34

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Вознесенську на Миколаївщині триває процес установки та запуску валідаторів у громадському транспорті. Ці пристрої дозволять безготівково розраховуватися за проїзд.

Детальніше про це дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Заступник вознесенського міського голови Олександр Мизгало повідомив, що 24 валідатори закупили за гроші місцевого бюджету восени 2023 року. За його словами, їх встановили майже на всіх визначених транспортних засобах.

“На деяких буде замінено на прохання перевізника, тому що деякі авто вийшли на ремонт. Тому буде переустановлено 4 валідатори на інші транспортні засоби. Це трошки затримало запуск повністю всіх валідаторів,” – каже Мизгало.

Він додає, що через заміну авто потрібне перепідписання додаткової угоди.

Олександр Мизгало запевнив, що жителі Вознесенська зможуть безготівково оплачувати проїзд вже найближчим часом. Розрахуватися можна буде будь-якою банківською карткою.

“Буквально на наступному тижні ми плануємо запуск одного маршруту тестово, де можна буде розраховуватися безготівково. Тобто телефоном або карткою”.

“А пізніше, думаю, протягом двох-трьох тижнів після цього буде також у тестовому режимі запущений варіант оплати пільгових категорій. Дві категорії – на 100% та 50% пільговий,” – розповідає Мизгало.

З його слів, у випадку з пільговими категоріями буде додаткова процедура.

“Треба буде через соцзахист звʼязуватись з пільговиками. Вони повинні надати згоду, бо це буде підʼєднано до їхньої банківської картки для оплати. І валідатор буде зчитувати, в кого пільга є, а в кого немає,” – пояснює заступник міського голови.

Запуск всіх валідаторів планується завершити приблизно до кінця червня.