Миколаїв – один із 100 міст-грантоотримувачів з 38 країн світу

20:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале


Днями стало відомо, що місто отримає фінансування та технічну допомогу від Bloomberg Philanthropies Youth Climate Action Fund. 
У рамках цієї програми Миколаїв отримає 50 тисяч доларів США для розподілу в якості мікрогрантів для фінансування низки кліматичних ініціатив під керівництвом молоді: від збільшення кількості висаджених дерев або громадських просвітницьких кампаній до запуску ініціатив щодо переробки та зменшення кількості відходів та участі в плануванні пом’якшення наслідків зміни клімату.
🌱Проєкти сприятимуть досягненню критичних цілей громади, таких як виконання зобов’язань щодо декарбонізації або скорочення викидів в атмосферу.
Миколаїв приєднується до Фонду разом з іншими містами з усього світу (загалом їх 100), які разом охоплюють 38 країн на шести континентах, що представляють понад 62 мільйони жителів.
Зокрема, міста, які активно впровадять програму мікрогрантів за рахунок виділених 50 тисяч доларів США протягом шести місяців, отримають додаткові 100 тисяч доларів США на підтримку більшої кількості молодіжних проєктів протягом одного року.
Зазначимо, що у рамках Молодіжного фонду кліматичних дій міський голова Миколаєва оголосить відкритий конкурс для нових і амбітних проєктів пов’язаних зі зміною клімату, які буде вести молодь. Ці ідеї можуть включати:
⭐️ Ініціативи з підвищення обізнаності, освіти, дослідження та розвитку під керівництвом молоді, включаючи: освітні програми щодо клімату під керівництвом молоді; молодіжні кліматичні хакатони; кліматичні опитування та дослідження, розроблені молоддю; молодіжні інформовані клуби або навчальні плани; а також розроблені молоддю публічні мистецькі та просвітницькі кампанії.
⭐️ Молодіжні проєкти з пом’якшення клімату та адаптації до нього, зокрема: громадське садівництво, посадка дерев, лісовідновлення та міські городи під керівництвом молоді; програми переробки та зменшення відходів; а також організовані молоддю семінари з кліматичної стійкості та програми підготовки до катастроф.
⭐️ Спільні молодіжні плани кліматичних дій, включаючи: партнерство між міськими лідерами та молодіжними групами для інформування щодо політичних ідей, рішень чи дій, пов’язаних із кліматом, або формування молодіжних кліматичних послів чи консультативних рад.
Тож слідкуйте за новинами!
Проєкт буде реалізовуватись Агенція розвитку Миколаєва, Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради та молоддю нашого міста, які проходили стажування в Агенції розвитку.