Звернення Володимира Зеленського до парламенту Данії

15:15

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

 

▪️40 ракет — середній рівень ракет на добу. Сьогодні ними вдарили по Миколаєву, внаслідок чого зруйнована адміністрація. Є поранені і загиблі.

▪️Інтенсивність бойових дій, які ведуться проти нас, вийшли на вищий рівень, ніж під час Другої світової.

▪️У нас вже великий список міст, які зруйновані вщент. Ще багато населених пунктів руйнуються. Зуйновані 773 освітні заклади. А ще лікарні, меморіали.

▪️Окупанти свідомо роблять так, щоб від України нічого не лишилося, тільки руїни, тільки біженці. Майже 4 млн людей виїхали. Їхні історії сповнені жаху. В окупованих містах багато розстріляних людей.

▪️У Маріуполі люди топили сніг для води. Гуманітарні вантажі у місто блокують. 90% міста зруйновано. Росіяни цілеспрямовано підривають укриття. Це злочин проти людства. Люди, які ухвалюють рішення в Росії, думають, що їм це зійде з рук.

▪️Санкції потрібно постійно посилювати, треба відмовлятися від нафти, закривати порти. Це має бути солідарна позиція всіх країн ЄС. Це тиск для того, щоб Росія шукала мир.

▪️Вони депортують силою людей, ґвалтують дівчат, мародерствують, вивозять дітей до Росії. Рівень зла, який принесли на нашу землю, нормальній людині важко уявити.

▪️Європа має перестати слухати будь-які виправдання від офіційного Будапешта. Я вдячний Данії за принциповість.

▪️Російська агресія є аргументом, щоб прискорювати зелену трансформацію Європи. Потрібно відмовитися від російських енергоресурсів, бо завдяки їм Росія може просувати свої дії.

▪️Я пропоную вашій країні взяти шефство над одним із наших регіонів. Цим містом може бути Миколаїв.